0
0
0

Аксессуары

Код товара: Mounts-MDF
0
Монтаж мдф-плинтусов может осуществляться несколькими способами, в том числе и с помощью креплений. Каждый мастер стремится добиться незаметного или, по крайней мере, минимально заметного, соединения планок плинтусов между собой. И в зависи..
120.00 грн.
В корзину
Код товара: Glue-M-MDF
0
"Сумасшедшая липучка" – в этом названии удачно раскрыты главные преимущества однокомпонентного акрилового клея для мдф плинтусов. Ему действительно свойственно прочное прилипание к любым поверхностям. Кроме прекрасного сцепления этот монтажный клей, ..
128.00 грн.
В корзину

Товари цієї категорії, нерозривно слідують з покупкою мдф плінтусів. Вони необхідні для правильної і надійної установки.

Плінтуса продаються планками і ідеально виглядають поки не берешся їх встановлювати. Саме цей етап можна полегшити, якщо підійти до вибору кріплень з належною увагою. Інакше це може перетвориться в суще випробування.

Невидимі стики між планками, на зовнішніх і внутрішніх кутах - це те, що безпосередньо пов'язано з досвідченістю майстра, якістю і правильністю вибору кріплень для них.

PLINTUS.UA настійно рекомендує використовувати при монтажі плінтусів тільки ті кріплення, які виготовлені до тієї чи іншої моделі.

Уникальные текстуры плинтусов-мдф
Специально изготовленные для PLINTUS.UA современные модели плинтусов-мдф, с уникальными текстурами для вашего дома
Купить
 Уникальные текстуры плинтусов-мдф